POKAZY

DAJEMY PROFESJONALNE POKAZY SZERMIERKI SAMURAJSKIEJ I FASCYNUJĄCYCH CIĘĆ MIECZEM, JAKICH NIKT NIE JEST W STANIE POWTÓRZYĆ W CAŁEJ EUROPIE. ORGANIZUJEMY SZKOLENIA DLA FIRM, ORGANIZACJI, UCZESTNICZYMY W PROMOCJACH I PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH.

pokazy walk szermierka samurajska szkoła samurajów

pokaz rycerski samuraj katana budo bugei

W październiku 2010 r. na warszawskim Bemowie odbyły się mistrzostwa Europy domów dziecka w piłkę nożną pn. “Nadzieja na Euro”.

W tej charytatywnej imprezie nie zabrakło też Szkoły Samurajów. W pokazie wzięło udział czterech posiadaczy stopni mistrzowskich: Tomasz Piotrkowicz 6. dan, Michał Piotrkowicz 2. dan, Robert Malinowski 1. dan i Paweł Borkowski 1. dan oraz kilku adeptów i adeptek Szkoły ze stopniami uczniowskimi. Nie zabrakło pokazu kunsztu cięcia mieczem samurajskim – tameshigiri w wykonaniu sensei Tomasza Piotrkowicza oraz turnieju chanbara dla młodych uczestników imprezy. A oto zdjęcia z tej imprezy:

 tameshigiri mistrzowskie cięcia maieczem
Pokazy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

W Muzeum Manggha w Krakowie dajemy pokazy już od dłuższego czasu, uczestnicząc także w inscenizacjach do akcji “Noc muzeów”. Poniżej publikujemy zdjęcia z pokazu dla japońskiej firmy farmaceutycznej, jaki odbył się w kwietniu 2010 r. Zdjęć użyczył nam pan Tomasz Osipiuk:

Pokazy walk rycerskich, pokazy rycerskie, pokazy samurajskie, pokazy szermierki, pokazy samurajów, pokazy japońskich sztuk walki, pokazy budo, współcześni wojownicy  samuraje, pokazy cięć mieczem, walka mieczem, pokazy walk białą bronią, szkolenie samurajskie, szkolenie ninja.