Nowy harmonogram

Treningi 2019/2020

WTORKI 20.00 – 21.30 – SASKA – KĘPA

KENJUTSU BATTODO – główny temat semestru letniego – Nito-ryu walka dwoma mieczami 

Sala gimnastyczna w Szkole Podst. 168  na Saskiej Kępie, na rogu ulic: Zwycięzców i Międzynarodowej, niedaleko Trasy Łazienkowskiej – przystanek autobusowy Międzynarodowa

ŚRODY 20.30- 22.00– URSYNÓW

KENJUTSU BATTODO – główny temat semestru letniego – Katana hantai bo, bokken kontra długi kij

forum dawnego 92. Gimnazjum (obecnie także SP 303)- ul. Koncertowa 4 (stacja metro „Ursynów”, duża szkoła, wejście jak do szatni i po schodach w lewo, z przeciwnej strony niż na basen)

PONIEDZIAŁKI 21.00 – 22.00 – URSYNÓW 

RYUKYU KOBUDO

na tym samym forum ul. Koncertowa 4 w poniedziałki o 21.00 – dwie bronie w tym roku: tonfa, bo – treningi bezpłatne dla członków Szkoły Samurajów i karateków z Warszawskiego Centrum Karate.

TAMESHIGIRI

dodatkowo płatne treningi cięć ostrymi mieczami: katana i wakizashi dla bardziej zaawansowanych (shizanka) w Uchidojo – salka przy ul. Lipskiej 18 w ustalone na bieżąco dni lub w szkole na Saskiej Kępie

Inne samurajskie sztuki walki, jak:

NITO-RYU, NAGINATA, KODACHI, SO-JUTSU, JUKENDO, TANKENDO, TANTO-JUTSU, KYU-JUTSU, HO-JUTSU, JODO 

są realizowane podczas seminariów – staży budo oraz imprez wyjazdowych typu Letnie Gasshuku Samurajów, Letnia Akademia Kobudo i Zimowy Obóz Samurajów.

Istnieje możliwość wykupienia TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH (PERSONALNYCH) przed południem lub w weekendy – do uzgodnienia z hanshi Tomaszem Piotrkowiczem (email bądź telefon w tej sprawie).

Trening indywidualny kosztuje ok. 150 zł.